• ایران ،استان تهران
  • 6204 8801 021 - 6313 8801 021
  • info@irpa.ir

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/irpair/public_html/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89

حامیان انجمن بهره وری ایران

 

Bime taavon 1

شركت بیمه تعاون

سایت بیمه تعاون: https://www.taavon-ins.ir

شرکت «بیمه تعاون» با هدف ورود بخش تعاونی به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی به بازارهای پولی و مالی کشور و تحقّق سیاست های کلی اصل 44 از سال 1386 آغاز به کار نموده و شکل عملیاتی به خود گرفته است. شکل گیری بیمه تعاون و ورود بخش تعاونی كشور به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی آن به بازارهای پولی و مالی كشور یکی از دست آورد های بسیار ارزشمند سیاست های كلی اصل 44 به شمار می رود.  شرکت بیمه تعاون تلاش دارد با به کارگیری از مدیران و کارشناسان متخصّص و ممتاز صنعت بیمه کشور و فراهم کردن بستر ارائه خدمات فنی، تخصّصی و تجربی و با در نظر گرفتن معیار های مشتری مداری، گام های استواری را در این صنعت برداشته و همواره با ارائه خدمات مطلوب خدمتگزار مردم عزیز باشد. همچنین شرکت بیمه تعاون علاوه بر بیمه های رایج، توان ارائه مشاوره های لازم در راستای انواع پوشش های بیمه ای مورد نیاز بیمه گذاران محترم و به تبع آن طراحی و عرضه محصولات بیمه ای نوین را دارد.

این شركت انواع خدمات بیمه ای از جمله بیمه های اشخاص، بیمه های عمر و سرمایه گذاری، واحد های صنعتی و کارگاهی، واحد های غیر صنعتی، اتوموبیل، مسئولیت، حمل و نقل و مهندسی را ارائه می دهد.

بیمه تعاون از اسفندماه سال 1398 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و موفق به دریافت تندیس سیمین بهره وری شده است.

 

 

unnamed

شرکت بیمه تجارت نو

سایت بیمه تجات نو: https://tejaratinsurance.com

شرکت «بیمه تجارت‌نو» پس از طی مراحل قانونی در اردیبهشت سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات تخصصی در رشـته‌هــای مختـلف بیمه‌ای به اقشار مردم آغاز کرد. از بدو تاسیس تا امروز این شرکت در تلاش بوده با بهره‌مندی از دانش و تخصص فنی کارکنان و استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های موجود در قالب یک شرکت دانش بنیان، خلاق و پاسخگو همواره در زمره انتخاب ویژه مشتریان و فعالان اقتصادی کشور قرارگیرد. هدف گذاری تـجـارت‌نو این است که با راهبرد خلق مزیت‌های ویژه برای استفاده‌کنندگان و بهره‌مندی از تجربیات جهانی و الگوهای جدید مشتری مداری در فرایند اخذ پوشش بیمه‌ای، ضمن ارائه طرح‌های روز بیمه‌ای جهت رفع کاستی‌های موجود این صنعت، با ایجاد اطمیـنـان در بیمه‌گذاران محتـــرم به‌خـصـوص در پرداخت سـریـع و کـامـل خسـارت تکیه گاهی محکــم برای روزهای آتی آنها باشد.

این شركت انواع خدمات بیمه ای از جمله بیمه های آتش سوزی، اتوموبیل، مسئولیت، مهندسی، باربری، عمر و سرمایه گذاری، انرژی، حمل و نقل، درمان و سایر را ارائه می دهد.

بیمه تجارت نو از اسفندماه سال 1398 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و موفق به دریافت تندیس بلورین بهره وری شده است.

 

 

logo sq

شركت بیمه رازی

سایت بیمه رازی:https://www.iasco.ir

شرکت «بیمه رازی» با هدف توسعه فرهنگ بیمه، ارتقای کیفیت خدمات بیمه‌ای و گسترش فضای رقابتی در صنعت بیمه فعالیت خود را به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی در ایران، از اوایل سال ۱۳۸۲ آغاز به كار كرد.  ایجاد آرامش خاطر و ارتقای كیفیت زندگی افراد جامعه از طریق ارائه خدمات باكیفیت و سریع بیمه ای ماموریت این شركت به شمار می آید. از آن تاریخ تا امروز، شرکت بیمه رازی توانسته است با استخدام همكاران توانمند و مجرب و دایر ساختن شعب و نمایندگی های متعدد خدمات خود را به سراسر ایران توسعه داده و خود را بعنوان یک شرکت بیمه‌ای صاحب اعتبار نزد عموم هم میهنان و نیز در قبال وزارتخانه‌ها و سازمان‌های بزرگ دولتی و نهادهای عمومی و شرکت ها و بنگاه‌های خصوصی معرفی كند.  همچنین شرکت بیمۀ رازی برای تضمین تعهدات خود توانسته است از طریق شرکت‌های TRUST INTERNATIONAL- CCR ALGERIA – GIC و FAIR POOL پوشش اتکایی مطمئنی را برای خود فراهم نماید.

این شركت انواع خدمات بیمه ای از جمله زندگی، مسافرت خارجی، اتوموبیل، آتش سوزی، باربری، مهندسی و انواع بیمه های خاص را ارائه می دهد.

بیمه رازی از خردادماه 1399 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و موفق به دریافت تندیس سیمین بهره وری شده است.

 

 

بیمه دی

شركت بيمه سرمد

سایت بیمه دی: https://www.dayins.com

شرکت بیمه دی (سهامی عام) در سال 1383 با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی ایران و شورای عالی بیمه، به منظور ارایه خدمات بیمه‌ای در رشته‌های مختلف به ثبت رسید. این شرکت با بهره‌مندی از کارشناسان متخصص و متبحر صنعت بیمه و همچنین گسترش شبکه فروش خود در تمامی نقاط کشور با سرلوحه قراردادن شعار «با شما برای جبران» به طور مستمر سعی در ارایه خدمات بهینه و مطلوب به بیمه‌گذاران خود را کرده است.

ماموریت اعلام شده از سوی این شرکت اطمینان و آرامش خاطر جامعه با راهکارهای نو از راه جبران یا کاهش مخاطرات و چشم‌انداز آن، پدیده محبوب مشتریان و پربازده‌ترین شرکت صنعت بیمه است و ارزش های سازمانی آن سلامت، انسجام سازمانی و حرفه‌ای‌گری است.

اين شركت که خدمات بيمه اي شامل بيمه هاي عمر، آتش سوزي، اشخاص، مهندسي، مسئوليت، حمل و نقل و خودرو را ارائه مي دهد، نزديك به 50 شعبه و بيش از 800 نماينده در كشور دارد.

بیمه دی از شهریورماه 1399 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و تندیس سیمین بهره وری را دریافت کرده است.

 

 

sarmad3x DVO47wF

 

شركت بيمه سرمد

سايت بيمه سرمد: https://www.iasco.ir

در راستای ابلاغ سیاست خصوصی سازی در صنعت بیمه کشور و با حمایت مجموعه‌ای خوشنام و توانا از گروه‌های مالی، اعتباری و سرمایه‌گذاری کشور در اوایل سال 1390، روند تاسیس شرکت بیمه سرمد آغاز شد.
و در تاریخ 1390/06/08، موافقت اصولی برای تاسیس این شرکت بیمه‌ای از بیمه مرکزی ایران اخذ و نهایتا با فراهم سازی مقدمات لازم، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مجوز و پروانه فعالیت شرکت بیمه سرمد را طی مراسمی در تاریخ 1392/08/01  اعطا کرد.

با توجه به جایگاه بیمه سرمد در صنعت بیمه و طبق اساسنامه مصوب، موضوع فعالیت شرکت بیمه سرمد عبارت از انجام عملیات بیمه‌ای در انواع رشته‌های بیمه‌ای زندگی و غیر زندگی، تحصیل پوشش بیمه اتکایی از داخل یا خارج از کشور، قبول بیمه‌های اتکایی از موسسات بیمه داخلی و خارجی و سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی است.

بیمه سرمد از شهریورماه 1399 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و تنديس سیمین بهره وری را دریافت کرده است.

 

 

شركت فولاد آلياژي ايران

شركت فولاد آلیاژی ایران (سهام عام)

سایت شركت فولاد آلیاژی ایران: https://www.iasco.ir

شرکت فولاد آلیاژی ایران بزرگترین تولید کننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه و یکی از مدرنترین کارخانه های تولید فولاد آلیاژی دنیا می باشد که در سال 1378 به بهره برداری رسید.

كارخانه های فولاد سازی، نورد مقاطع سنگین، نورد مقاطع سبک، عملیات حرارتی و تکمیل کاری، مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و برخوردار از بالاترین سطح دانش فنی روز دنیاست که امکان تولید فولادهای آلیاژی و مخصوص را با بهترین کیفیت و منطبق با استانداردهای بین المللی میسر ساخته است.

محصولات این شرکت در صنایع خودرو سازی، ماشین سازی، نفت و گاز و پتروشیمی، ابزارسازی، نیروگاهی، ریلی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیع دارد.

ماموریت این شركت، طراحی و تولید محصولات طویل فولادهای آلیاژی مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی و نیاز مشتری با بالاترین سهم فروش در بازار داخلی و حضور در بازارهای صادراتی  به منظور ارتقای نام تجاری  IASCO و ارزش های آن حفظ کرامت و توسعه سرمایه های انسانی، ارزش افزائی برای مشتریان و سایر ذینفعان، کار ایمن، با کیفیت و به موقع و پاسخگوئی در برابر مسئولیت های اجتماعی به ویژه موارد زیست محیطی و پایبندی به قوانین و مقررات است.

شركت فولاد آلیاژی ایران از مهرماه سال 1399، به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و موفق به دریافت تندیس سیمین بهره وری شده است.