• ایران ،استان تهران
  • 6204 8801 021 - 6313 8801 021
  • info@irpa.ir

حامیان انجمن بهره وری ایران

 

شرکت بیمه تعاون

شرکت بیمه تجارت نو

شرکت بیمه رازی

شركت بيمه دی

شركت بيمه سرمد

شركت فولاد آلیاژی ایران (سهام عام)

گروه صنعتی ایران خودرو

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان

شركت معدني و صنعتي گل گهر

شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق  شرکت نفت پاسارگاد

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو 

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

شرکت نفت ایرانول 

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران 

شرکت توربین‌های گازی صنعتی خاورمیانه

گروه کارخانجات تولیدی سیرنگ

 

 

 

Bime taavon 1

شركت بیمه تعاون

سایت بیمه تعاون: https://www.taavon-ins.ir

شرکت «بیمه تعاون» با هدف ورود بخش تعاونی به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی به بازارهای پولی و مالی کشور و تحقّق سیاست های کلی اصل 44 از سال 1386 آغاز به کار نموده و شکل عملیاتی به خود گرفته است. شکل گیری بیمه تعاون و ورود بخش تعاونی كشور به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی آن به بازارهای پولی و مالی كشور یکی از دست آورد های بسیار ارزشمند سیاست های كلی اصل 44 به شمار می رود.  شرکت بیمه تعاون تلاش دارد با به کارگیری از مدیران و کارشناسان متخصّص و ممتاز صنعت بیمه کشور و فراهم کردن بستر ارائه خدمات فنی، تخصّصی و تجربی و با در نظر گرفتن معیار های مشتری مداری، گام های استواری را در این صنعت برداشته و همواره با ارائه خدمات مطلوب خدمتگزار مردم عزیز باشد. همچنین شرکت بیمه تعاون علاوه بر بیمه های رایج، توان ارائه مشاوره های لازم در راستای انواع پوشش های بیمه ای مورد نیاز بیمه گذاران محترم و به تبع آن طراحی و عرضه محصولات بیمه ای نوین را دارد.

این شركت انواع خدمات بیمه ای از جمله بیمه های اشخاص، بیمه های عمر و سرمایه گذاری، واحد های صنعتی و کارگاهی، واحد های غیر صنعتی، اتوموبیل، مسئولیت، حمل و نقل و مهندسی را ارائه می دهد.

بیمه تعاون از اسفندماه سال 1398 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و موفق به دریافت تندیس سیمین بهره وری شده است.

 

 

unnamed

شرکت بیمه تجارت نو

سایت بیمه تجات نو: https://tejaratinsurance.com

شرکت «بیمه تجارت‌نو» پس از طی مراحل قانونی در اردیبهشت سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات تخصصی در رشـته‌هــای مختـلف بیمه‌ای به اقشار مردم آغاز کرد. از بدو تاسیس تا امروز این شرکت در تلاش بوده با بهره‌مندی از دانش و تخصص فنی کارکنان و استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های موجود در قالب یک شرکت دانش بنیان، خلاق و پاسخگو همواره در زمره انتخاب ویژه مشتریان و فعالان اقتصادی کشور قرارگیرد. هدف گذاری تـجـارت‌نو این است که با راهبرد خلق مزیت‌های ویژه برای استفاده‌کنندگان و بهره‌مندی از تجربیات جهانی و الگوهای جدید مشتری مداری در فرایند اخذ پوشش بیمه‌ای، ضمن ارائه طرح‌های روز بیمه‌ای جهت رفع کاستی‌های موجود این صنعت، با ایجاد اطمیـنـان در بیمه‌گذاران محتـــرم به‌خـصـوص در پرداخت سـریـع و کـامـل خسـارت تکیه گاهی محکــم برای روزهای آتی آنها باشد.

این شركت انواع خدمات بیمه ای از جمله بیمه های آتش سوزی، اتوموبیل، مسئولیت، مهندسی، باربری، عمر و سرمایه گذاری، انرژی، حمل و نقل، درمان و سایر را ارائه می دهد.

بیمه تجارت نو از اسفندماه سال 1398 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و موفق به دریافت تندیس بلورین بهره وری شده است.

 

 

logo sq

شركت بیمه رازی

سایت بیمه رازی: https://razi24.ir

شرکت «بیمه رازی» با هدف توسعه فرهنگ بیمه، ارتقای کیفیت خدمات بیمه‌ای و گسترش فضای رقابتی در صنعت بیمه فعالیت خود را به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی در ایران، از اوایل سال ۱۳۸۲ آغاز به كار كرد.  ایجاد آرامش خاطر و ارتقای كیفیت زندگی افراد جامعه از طریق ارائه خدمات باكیفیت و سریع بیمه ای ماموریت این شركت به شمار می آید. از آن تاریخ تا امروز، شرکت بیمه رازی توانسته است با استخدام همكاران توانمند و مجرب و دایر ساختن شعب و نمایندگی های متعدد خدمات خود را به سراسر ایران توسعه داده و خود را بعنوان یک شرکت بیمه‌ای صاحب اعتبار نزد عموم هم میهنان و نیز در قبال وزارتخانه‌ها و سازمان‌های بزرگ دولتی و نهادهای عمومی و شرکت ها و بنگاه‌های خصوصی معرفی كند.  همچنین شرکت بیمۀ رازی برای تضمین تعهدات خود توانسته است از طریق شرکت‌های TRUST INTERNATIONAL- CCR ALGERIA – GIC و FAIR POOL پوشش اتکایی مطمئنی را برای خود فراهم نماید.

این شركت انواع خدمات بیمه ای از جمله زندگی، مسافرت خارجی، اتوموبیل، آتش سوزی، باربری، مهندسی و انواع بیمه های خاص را ارائه می دهد.

بیمه رازی از خردادماه 1399 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و موفق به دریافت تندیس سیمین بهره وری شده است.

 

 

بیمه دی

شركت بيمه دی

سایت بیمه دی: https://www.dayins.com

شرکت بیمه دی (سهامی عام) در سال 1383 با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی ایران و شورای عالی بیمه، به منظور ارایه خدمات بیمه‌ای در رشته‌های مختلف به ثبت رسید. این شرکت با بهره‌مندی از کارشناسان متخصص و متبحر صنعت بیمه و همچنین گسترش شبکه فروش خود در تمامی نقاط کشور با سرلوحه قراردادن شعار «با شما برای جبران» به طور مستمر سعی در ارایه خدمات بهینه و مطلوب به بیمه‌گذاران خود را کرده است.

ماموریت اعلام شده از سوی این شرکت اطمینان و آرامش خاطر جامعه با راهکارهای نو از راه جبران یا کاهش مخاطرات و چشم‌انداز آن، پدیده محبوب مشتریان و پربازده‌ترین شرکت صنعت بیمه است و ارزش های سازمانی آن سلامت، انسجام سازمانی و حرفه‌ای‌گری است.

اين شركت که خدمات بيمه اي شامل بيمه هاي عمر، آتش سوزي، اشخاص، مهندسي، مسئوليت، حمل و نقل و خودرو را ارائه مي دهد، نزديك به 50 شعبه و بيش از 800 نماينده در كشور دارد.

بیمه دی از شهریورماه 1399 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و تندیس سیمین بهره وری را دریافت کرده است.

 

 

sarmad3x DVO47wF

 

شركت بيمه سرمد

سايت بيمه سرمد: https://sarmadins.ir

در راستای ابلاغ سیاست خصوصی سازی در صنعت بیمه کشور و با حمایت مجموعه‌ای خوشنام و توانا از گروه‌های مالی، اعتباری و سرمایه‌گذاری کشور در اوایل سال 1390، روند تاسیس شرکت بیمه سرمد آغاز شد.
و در تاریخ 1390/06/08، موافقت اصولی برای تاسیس این شرکت بیمه‌ای از بیمه مرکزی ایران اخذ و نهایتا با فراهم سازی مقدمات لازم، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مجوز و پروانه فعالیت شرکت بیمه سرمد را طی مراسمی در تاریخ 1392/08/01  اعطا کرد.

با توجه به جایگاه بیمه سرمد در صنعت بیمه و طبق اساسنامه مصوب، موضوع فعالیت شرکت بیمه سرمد عبارت از انجام عملیات بیمه‌ای در انواع رشته‌های بیمه‌ای زندگی و غیر زندگی، تحصیل پوشش بیمه اتکایی از داخل یا خارج از کشور، قبول بیمه‌های اتکایی از موسسات بیمه داخلی و خارجی و سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی است.

بیمه سرمد از شهریورماه 1399 به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و تنديس سیمین بهره وری را دریافت کرده است.

 

 

شركت فولاد آلياژي ايران

شركت فولاد آلیاژی ایران (سهام عام)

سایت شركت فولاد آلیاژی ایران: https://www.iasco.ir

شرکت فولاد آلیاژی ایران بزرگترین تولید کننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه و یکی از مدرنترین کارخانه های تولید فولاد آلیاژی دنیا می باشد که در سال 1378 به بهره برداری رسید.

كارخانه های فولاد سازی، نورد مقاطع سنگین، نورد مقاطع سبک، عملیات حرارتی و تکمیل کاری، مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و برخوردار از بالاترین سطح دانش فنی روز دنیاست که امکان تولید فولادهای آلیاژی و مخصوص را با بهترین کیفیت و منطبق با استانداردهای بین المللی میسر ساخته است.

محصولات این شرکت در صنایع خودرو سازی، ماشین سازی، نفت و گاز و پتروشیمی، ابزارسازی، نیروگاهی، ریلی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیع دارد.

ماموریت این شركت، طراحی و تولید محصولات طویل فولادهای آلیاژی مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی و نیاز مشتری با بالاترین سهم فروش در بازار داخلی و حضور در بازارهای صادراتی  به منظور ارتقای نام تجاری  IASCO و ارزش های آن حفظ کرامت و توسعه سرمایه های انسانی، ارزش افزائی برای مشتریان و سایر ذینفعان، کار ایمن، با کیفیت و به موقع و پاسخگوئی در برابر مسئولیت های اجتماعی به ویژه موارد زیست محیطی و پایبندی به قوانین و مقررات است.

شركت فولاد آلیاژی ایران از مهرماه سال 1399، به عنوان حامی حركت توسعه بهره وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره وری ایران شناخته شده و موفق به دریافت تندیس سیمین بهره وری شده است.

 

گروه صنعتی ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو

سایت ایران خودرو: https://www.ikco.ir

شرکت ايران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس و در شهریور ماه همان سال تحت شماره ثبت 8352 و شناسه ملی 10100360794 در اداره ثبت شرکتهاي تهران به ثبت رسید و از آن زمان تولید انواع خودرو از سوی این شرکت در دستور کار دارد.

 

 

logo fa

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان

سایت: http://www.igisco.com

به منظور توسعه صنایع آهن و فولاد کشور و در راستای چشم انداز 20 ساله توسعه اقتصادی و اجتماعی، شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با همكاری سازمان توسعه و نوسازی معادن، صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و با مشارکت شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت فولاد آلیاژی ایران در سال 1385 تاسیس شد. کارخانه احیای مستقیم تولید آهن اسفنجی با ظرفیت تولید سالیانه 800 هزار تن در سال با هدف تامین آهن اسفنجی مورد نیاز واحدهای ذوب و ریخته‌گری استان یزد و سایر تولیدکنندگان فولاد در کشور، در 25 کیلومتری شهر اردکان، استان یزد و در مجاورت گندله‌ سازی چادرملو و شرکت آهن و فولاد ارفع در محدوده‌ای به وسعت 86 هكتار احداث شده است.

 

 

گل گهر

شركت معدني و صنعتي گل گهر

سایت: https://www.geg.ir

شركت معدني و صنعتي گل گهر در حال حاضر با ظرفيت توليد بيش از 15 ميليون تن كنسانتره و بيش از 10 ميليون تن گندله بزرگترين توليد كننده كشور بوده و با اجراي پروژه‌های توسعه و بهينه سازي خطوط شرکت، در افق چشم انداز، مجموع تولیدات سالانه این شرکت به بيش 30 میلیون تن خواهد رسید. اين شركت به منظور توسعه زنجيره ارزش خود با تاسيس شركت‌هاي فولادي سهم خود را در توليد محصولات فولادي نظير آهن اسفنجي توسعه داده و در آينده نه چندان دور با توليد اسلب نازك و مقاطع فولادي اين زنجيره را تكميل خواهد کرد. این شرکت ماموریت خود را، نقش آفرینی فعال در آینده صنعت کشور با تامین سنگ آهن و فولاد موردنیاز برای توسعه پایدار تعریف کرده است. گل گهر نخستین منطقه‌اي در ايران خواهد بود كه همه فرآيند توليد از معدن تا محصول نهايي را در يك منطقه در كنار هم قرار داده است.

شركت معدني و صنعتي گل گهر از خردادماه 1400 به عنوان حامی حركت توسعه بهره‌وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره‌وری ایران شناخته شده و تندیس سیمین بهره‌وری را دریافت کرده است.

 

 

 لوگو سنگ آهن مرکزی ایران بافق حامی بهره وری

 

شركت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق
سایت http://chadormalu.com/
شركت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق با تولید محصولاتی از قبیل کنسانتره، گندله‌سازی و آگلومراسیون به‌عنوان یکی از تامین‌کنندگان معتبر در زنجیره فولاد کشور در تلاش برای ایجاد حفظ و توسعه بازارهای داخلی و خارجی و ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای کشور و رعایت حقوق ذینفعان و مشتریان است. به علاوه این شرکت تلاش می‌کند تا سیستم مدیریت یکپارچه کیفیت، محیط زیست، ایمنی و بهداشت شغلی را مطابق استانداردهای بین‌المللی مستقر و نگهداری کند. تولیذد 4 میلیون تن کنسانتره سنگ آهن، 4 میلیون تن محصول گندله، 500 هزار تن سنگ آهن دانه بندی و 200 هزار تن محصول آگلومره بخشی از اهداف این شرکت در سال 1400 است.
شركت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق از شهریورماه 1400 به عنوان حامی حركت توسعه بهره‌وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره‌وری ایران شناخته شده و تندیس سیمین بهره‌وری را دریافت کرده است.

 

 

 

شرکت نفت پاسارگاد

شرکت نفت پاسارگاد

سایت شرکت نفت پاسارگاد: https://www.pasargadoil.com/

شركت نفت پاسارگاد در سال 1382 با هدف اداره و بهره‌برداری از شش واحد قیرسازی پالایشگاه‌های تهران، شازند، اراک، آبادان، تبریز، شیراز و بندرعباس تاسیس شد که سقف تولید سالانه این واحدها بالغ بر چهار میلیون تن در سال است.

در حال حاضر با توجه به مزایای فنی و اقتصادی موجود، این شرکت بیش از نیمی از سهم بازار داخلی را در اختیار دارد و همچنین با داشتن 2 پایانه صادراتی و قابلیت ذخیره‌سازی بیش از 160 هزار تن، سهم بسزایی از بازار صادراتی قیر ایران را نیز در اختیار دارد. توزیع جغرافیایی مناسب و استراتژیک شش کارخانه، امکان صدور محصولات شرکت را از مرزهای مختلف کشور ممکن ساخته است.

مامویریت این شرکت تأمین و تجارت قیر و فرآورده‌های مرتبط و ارائه راه‌حل های دانشی در حوزه صنعت قیر و مدیریت عناصر تأثیرگذار زنجیره ارزش‌صنعت، در راستای ارزش آفرینی برای ذینفعان است و چشم انداز شرکت نفت پاسارگاد، دستیابی به دانش و فناوری پیشرو، كاركنانی متخصص و متعهد و صیانت از محیط زیست طی 10 سال آینده و جزء 10 رتبه اول تأمین و تجارت فرآوردهای قیری در دنیا است.

 

 

chadormalu

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو
سایت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو: http://chadormalu.com/
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در خرداد ماه 1371 در شهرستان یزد به ثبت رسیده و در سال‌های متمادی گام به گام توسعه یافته است به‌گونه‌ای که با تکمیل و نوسازی ناوگان معدنی و هوشمندسازی عملیات معدنی کل عملیات معدنی شامل باطله‌برداری و استخراج سنگ آهن در این شرکت از 19 میلیون تن در سال 1383 تا بیش از 90 میلیون تن در حال حاضر افزایش یافته است. موضوع فعالیت شرکت عبارت از اکتشاف و استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن و تولید کنسانتره از آن و تولید گندله، تولید سنگ آهن (لامپ اور) تولید محصولات فولادی است.

 

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

شرکت توسعه فولاد و آهن گل گهر
سایت شرکت توسعه فولاد و آهن گل گهر: https://gisdco.com/
شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر یکی از شرکت‌های زیر مجموعه معدن گل گهر است که در سال ۱۳۹۱ با ماموریت تولید 3/7 میلیون تن آهن اسفنجی به روش میدرکس و 3 میلیون تن فولاد به روش اسلب نازک و نورد ورق گرم جهت تولید انواع ورق‌های کیفی و تجاری در منطقه صنعتی گل گهر واقع در ۵۵ کیلومتری شهرستان سیرجان تاسیس شد. این شرکت با بهره گرفتن از دانش و فن‌آوری روز دنیا و توان داخلی به عنوان یکی از پیشرفته ترین واحدهای تولید آهن و فولاد در سطح منطقه مطرح شده است. شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر سازمانی سرآمد، تکمیل کننده زنجیره تولید در منطقه گل گهر و عرضه کننده محصولات فولادی در مسیر خلق ارزش های ماندگار برای تمامی ذینفعان است که در آینده نزدیک به تولید رقابتی محصولات فولادی، جذب و هدایت سرمایه‌ها و حمایت موثر از صنایع پایین دستی خواهد رسید.

 

شرکت نفت ایرانول

شرکت نفت ایرانول

سایت شرکت نفت ایرانول: https://www.iranol.ir/

شركت ملي نفت ايران در راستاي خصوصي سازي شرکت‌هاي دولتي و سياست هاي كلان دولت جمهوری اسلامی ایران مبني بر كاهش حجم تصدي‌گري دولتي در حوزه غير انحصاري و واگذاري امور به بخش خصوصي، با هدف توسعه مشاركت اين بخش در فعاليت‌هاي اقتصادي و صنعتي و به‌منظور افزايش كارآيي، واحدهای روغن سازی پالایشگاه‌های تهران و آبادان را به سازمان تامين اجتماعي، صندوق بازنشستگی کشوری و آستان قدس رضوي واگذار کرده كه اين واگذاري منجر به تاسيس شركت نفت ايرانول در 11 آذرماه سال 1381 شده و در بهمن سال 1391 سهام این شرکت در فرابورس پذیرفته و عرضه شد. شرکت نفت ایرانول اکنون در سه بخش پالایشگاه روغن‌سازی تهران، پالایشگاه روغن سازی آبادان و مجتمع ظرف‌سازی و بسته‌بندی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

چشم‌انداز: شرکت نفت ایرانول قصد دارد در افق 1400 شرکتی باشد سرآمد در عرصه تولید و تامین روانکار و محصولات مرتبط در سراسر ایران و منطقه، منطبق بر استاندارهای ملی و بین المللی و با توجه به حفظ محیط زیست و همگام با آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی ساخت محصولات، که دارای بالاترین سهم در بازار مصرف کشور در محصولات نهایی را داشته و سودآورترین شرکت نفتی ایرانی در بازار روانکار با تاکید بر حفظ منافع ذینفعان بویژه سهامداران و مشتریان باشد.

ماموریت: مابر آنیم تا با اتکاء به نیروی توانمند داخلی و با استفاده از تکنولوژی روز با تولید، عرضه و تجارت انواع محصولات روانکار در کشور و منطقه با سودآوری مطلوب در جهت دستیابی به اهداف ذینفعان اقدام نماید.

 

توربین های گازی

شرکت توربین‌های گازی صنعتی خاورمیانه

شرکت توربین های گازی خاورمیانه MIGT به‌منظور پشتیبانی قوی‌تر از مشتریان و عرضه به موقع کالا و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، مناسبترین قیمت و در چارچوب برنامه زمانبندی توافق شده و همچنین در راستای تعمیق بخش ساخت داخل و افزایش ظرفیت تولید به منظور پاسخگویی به نیاز روز افزون بازار توربو ماشین ها در کشور و با رویکرد و نگاه صادراتی به خدمات و محصولات تولیدی، در سال ۸۶ تاسیس و فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۸۷ آغاز کرده است و در زمینه ساخت انواع توربین‌های گازی دمای بالا فعالیت دارد.

شرکت توربین‌های گازی صنعتی خاورمیانه از بهمن‌ماه 1400 به عنوان حامی حركت توسعه بهره‌وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره‌وری ایران شناخته شده و تندیس سیمین بهره‌وری را دریافت کرده است.

 

 

sirang logo EN 72927597

گروه کارخانجات تولیدی سیرنگ

سایت گروه کارخانجات تولیدی سیرنگ: https://sirangco.net

شرکت تعاونی توليدی نخ سيرنگ، در سال ۱۳۷۳ آغاز به فعاليت کرد. اين شرکت در راستای حمايت از اشتغال استان و بهبود وضعيت معيشتی اهالی شهرستان‌های يزد، اشکذر و ساير شهرهای اطراف، با افزايش توليد طي ساليان اخير، هم اکنون با تعداد ۶۰۰ نفر پرسنل شاغل مستقيم و ۳۰۰۰ نفر به‌صورت غير مستقيم و ظرفيت توليد ۷۲۱۰۰ تن انواع نخ در سال، به عنوان يکي از مهم‌ترين قطب‌های نساجی خاورميانه مطرح شده است. خطوط توليدی گروه کارخانجات سيرنگ قابليت توليد انواع نخ‌هاي پلي‌استر و پلي‌پروپیلن از قبیل: POY میکروفیلامنت، DTY میکروفیلامنت، ITY، POY، FDY، DTY، لایکرا، ملانژ، شوایتری، TFO، BCF و همچنین انواع دوک پلاستیکی و دوک مقوایی را دارد. همچنين با توجه به نوع چيپس مصرفي و مجهز بودن ماشين‌آلات به سيستم رنگ مي‌تواند نخ‌هاي براق (برايت) و نيمه مات (سميدال) را در انواع خام، مشکی يا خود رنگ، با تنوع بیش از ۳۰۰۰ رنگ توليد کند.

گروه کارخانجات تولیدی سیرنگ از اسفندماه 1400 به عنوان حامی حركت توسعه بهره‌وری كشور و حامی ویژه انجمن بهره‌وری ایران شناخته شده و تندیس سیمین بهره‌وری را دریافت کرده است.