کوتاه درباره انجمن بهره وری ایران

خانه | درباره ما

انجمن بهره وری ایران

در دنیای امروز، سازمانهای مردم نهاد و انجمن ها در کنار بخش خصوصی و دولتی نقش مهمی در رشد و توسعه کشورها دارند. در واقع در راستای شکل گیری حکمرانی مطلوب، سازمانهای مردم نهاد که بخشی از جامعه مدنی به شمار می آیند، میتوانند به عنوان یکی از بازیگران غیردولتی عرصه حکمرانی ظاهر شده و دولتها در انجام تکالیف و تأمین حقوق عموم شهروندان یاری کنند. رسالت انجمن بهره وری ایران نیز به عنوان یکی از انجمن ها و سازمانهای مردم نهاد فعال در حوزه بهره وری کشور و برخوردار از جایگاه برجسته در تعامل و ارتباط با دولت، بخش عمومی و سایر تشکل های غیردولتی و حرفهای و نهادهای سیاستگذار، کمک به شکلگیری نهضت بهره وری در سطح کشور از طریق تأثیرگذاری بر سیاستگذاران، جلب مشارکت مؤثر حامیان، هم افزایی متخصصـان و فرهنگسـازی و اطالع رسـانی با رویکــرد تقویت شبکه و عضومحوری بوده که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است. از جمله اهداف انجمن بهره وری ایران میتوان به نشر فرهنگ و اشاعه مفاهیم بهره وری و ایجاد حرکت همگانی برای ارتقای آن در سطح کشور، توسعه و ارتقای مدیریت منابع انسانی برای بهبود بهره وری در همه عرصه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، ارتقای توانایی های مدیریتی و سازمانی با طراحی و تدوین الگوهای موثر و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فنی برای افزایش بهره وری و تاثیرگذاری بر سیاستها، برنامه ها، قوانین و مقررات کشور در حوزه بهره وری و تلاش در جهت اصلاح و بهبود آنها اشاره کرد. با استقرار هیات مدیره جدید از سال ،1389 برنامه ها و فعالیتها را در انجمن بهره وری ایران با جدیت بیشتری دنبال شده که امید میرود به ارتقای بهره وری در بخش های مختلف کشور کمک کند.

تاسیس انجمن بهره وری ایران

انجمن بهره‌وری ایران بنا به ضرورت اشاعه مفهوم و فرهنگ بهره‌وری با همت و همکاری جمعی از علاقه‌‌مندان و متخصصان حرکت بهره‌وری با هدف حمایت از برنامه‌های ترویج، توسعه و قانونمند شدن همه اقدامات و برنامه‌های ارتقای بهره‌وری در کشور به عنوان یک سازمان غیردولتی، غیرانتفاعی و غیر سیاسی در تاریخ 5 بهمن ماه 1381 تاسیس شده است.

انجمن بهره وری ایران

ماموریت انجمن  بهره وری

رسالت انجمن بهره وری ایران به عنوان یک تشکل مردم نهاد و برخوردار از جایگاه برجسته در تعامل و ارتباط با دولت ، تشکل های غیردولتی و حرفهای و نهادهای سیاستگذار؛ کمک به شکل گیری نهضت بهره وری در سطح کشور از طریق:
تأثیرگذاری بر سیاستگذاران،
جلب مشارکت مؤثر حامیان،
هم افزایی متخصصین،
فرهنگ سازی و اطلاع رسانی
با رویکرد تقویت شبکه و عضو محوری است. .

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش